English Version

Kujawsko - Pomorski Festiwal Gęsiny w Przysieku pod Toruniem

Kujawsko - Pomorski Festiwal Gęsiny w Przysieku pod Toruniem  odbędzie się 10 – 11 XI 2012 r. Impreza połączona z kiermaszem produktów z gęsiny, warsztatami i pokazami. 


Miejsce: PRZYSIEK, K. TORUNIA, GODZ. 9.00 - 16.00 -  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Podczas trwania festiwalu z Torunia do Przysieka kursować będą bezpłatne autobusy. Rozkład jazdy tutaj .
10 XI PROGRAM  
  • 9.00 - Początek pierwszego dnia Festiwalu, komunikaty zapowiedzi, przedstawienie programu dnia - Sala konferencyjna  
  • 10.00 - Józef Sadkiewicz, Zdrowe jest smaczne, elementarz diety dziecęcej, warsztaty dla dzieci - Sala prelekcyjna  
  • 10.00 - Artur Moroz i Marek Szczygielski, 10 przykazań przed zakupem i przyrządzaniem gęsi, warsztaty dla amatorów gotowania - Sala konferencyjna  
  • 11.00 - Józef Sadkiewicz, Zdrowe jest smaczne, elementarz diety dziecęcej, warsztaty dla dzieci - Sala prelekcyjna  
  • 11.00 - Adam Gessler, Gęsina jako doskonała sezonowa propozycja dla gastronomii, wykład - Sala konferencyjna  
  • 11.00 - Marek Kałuża, Warsztaty rzeźbiarskie dla dzieci - Hol  
  • 12.00 - Józef Sadkiewicz, Zdrowe jest smaczne, elementarz diety dziecęcej, warsztaty dla dzieci - Sala prelekcyjna  
  • 12.00 - Turniej kulinarny radnych wojewódzkich - Sala konferencyjna  
  • 12.15 - Marta Sikorska, W poszukiwaniu straconego smaku, warsztaty z lektury dawnych książek kucharskich i receptur na gęsinę - Sala konferencyjna  
  • 13.00 - Część oficjalna Kujawsko-Pomorskiego Festiwalu Gęsiny i zakończenie Turnieju kulinarnego - Sala konferencyjna  
  • 13.15 - Paweł Wiśniewski oraz Paweł Sulski, Jak wyluzować gęś i czym ją nafaszerować, prezentacja - Sala konferencyjna  
  • 14.00 - Józef Sadkiewicz, Nasz chleb powszedni, wykład i prezentacja Sala konferencyjna  
  • 15.00 - Halina Bielińska oraz Janusz Wojciechowski, Walory gęsi z chowu przyzagrodowego, prelekcja - Sala konferencyjna  
  • 16.00 - Zakończenie - Sala konferencyjna  

 

11 XI PROGRAM  
  • 9.00 - Początek drugiego dnia Festiwalu, komunikaty zapowiedzi, przedstawienie programu dnia - Sala konferencyjna  
  • 10.00 - Aleksandra Chacińska, Marta Sikorska, Agnieszka Zamojska, Zdrowo i wesoło, czyli co można wyczarować z jabłek, gruszek i warzyw, warsztaty dla dzieci -  Sala prelekcyjna  
  • 10.00 - Grzegorz Russak i Józef Sadkiwicz, Z chowu i z polowania: gęś w kuchni myśliwskiej, wykład i prezentacja - Sala konferencyjna  
  • 11.00 - Aleksandra Chacińska, Marta Sikorska, Agnieszka Zamojska, Zdrowo i wesoło, czyli co można wyczarować z jabłek, gruszek i warzyw, warsztaty dla dzieci - Sala prelekcyjna  
  • 11.00 - Jarosław Dumanowski, Maciej Nowicki, „Czułe gęsi”: krótka historia potraw z gęsiny, wykład i pokaz kulinarny - Sala konferencyjna  
  • 12.00 - Aleksandra Chacińska, Marta Sikorska, Agnieszka Zamojska, Zdrowo i wesoło, czyli co można wyczarować z jabłek, gruszek i warzyw, warsztaty dla dzieci - Sala prelekcyjna  
  • 12.00 - Gęś a sprawa polska: panel profesjonalistów, moderuje Monika Kucia - Sala konferencyjna  
  • 12.00 - Marek Kałuża, Warsztaty rzeźbiarskie dla dzieci - Hol  
  • 13.00 - Kurt Scheller, Gęś w kuchni europejskiej i światowej (prezentacja) - Sala konferencyjna  
  • 14.00 - Renata Osojca, Wszystko o półgęsku (prezentacja) - Sala konferencyjna  
  • 14.30 - Jean Bos, Kuchnia molekularna - naturalnie i nowocześnie - Sala konferencyjna  
  • 15.15 - Centrum Dziedzictwa Kulinarnego i Turystyki Wiejskiej w Minikowie, Gęsina i inne produkty regionalne jako szansa rozwoju gospodarstw wiejskich, prelekcja - Sala konferencyjna  
  • 16.00 - Zakończenie programu  

 

Informacje o prelegentach:
  • dr Józef Sadkiewicz - Prezes Zakładu Badawczego Przemysłu Piekarskiego w Bygoszczy, twórca Akademii Kulinarnej w Bydgoszczy
  • Artur Moroz - szef kuchni restauracji Bulaj w Sopocie
  • Marek Szczygielski - Wojewódzki Inspektor Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Województwie Kujawsko-Pomorskim
  • Adam Gessler - restaurator
  • Marek Kałuża - rzeźbiarz z Iławy
  • Marta Sikorska - doktorantka na Wydziale Nauk Historycznych UMK
  • Paweł Wiśniewski oraz Paweł Sulski - kucharze Krajowego Związku Grup Producentów Rolnych i Izb Gospodarczych
  • dr inż.. Halina Bielińska - Zastępca Dyrektora Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki - PIB w Kołudzie Wielkiej
  • Janusz Wojciechowski - Specjalista do spraw hodowli Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie
  • dr Grzegorz Russak - kucharz i gawędziarz
  • Aleksandra Chacińska - studentka UMK, uczestniczka seminariów na temat Historii Kultury Wyżywienia dr hab. Jarosława Dumanowskiego, profesora UMK
  • Agnieszka Zamojska - popularyzatorka tradycji żywieniowych, realizatorka programu "Smak dzieciństwa"
  • dr hab. Jarosław Dumanowski - profesor UMK, kierownik Centrum Badań nad Historią i Kulturą Wyżywienia, wydawca starych książek kucharskich
  • Monika Kucia - dziennikarka kulinarna
  • Kurt Scheller - dyplomowany mistrz sztuki kulinarnej
  • Renata Osojca z Topolewa, zdobywczyni "Smaku Roku 2011" na Festiwalu Smaku w Grucznie
  • Jean Bos - dyplomowany mistrz kucharski Belgii i Francji, twóca Akademii Kuchni Molekularnej w Polsce

 

 

Zobacz więcej »

 

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach III schematu Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jak również ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Województwo Kujawsko-Pomorskie
Jesteś w pełnej wersji serwisu www.czasnagesine.pl. [ Mobilna wersja czasnagesine.pl → ]