English Version

Aktualności

Bookmark and Share

Złote Półgęski 2012

Konsorcjum „Koalicja Reklamowa” działająca na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Krajowej Rady Drobiarstwa organizuje konkurs „Złote Półgęski 2012”, który ma na celu wyłanianie i nagradzanie najlepszych produktów z gęsiny, najlepszych przepisów na potrawy z gęsiny oraz osób i instytucji, promujących powrót polskiej gęsiny na rodzinne stoły.

Zachęcamy Państwa do zgłoszenia swoich najlepszych produktów z gęsiny do kategorii „Najlepszy produkt z gęsiny 2012”. Aby wziąć udział w konkursie, którego kapitułę tworzą przedstawiciele Krajowej Rady Drobiarstwa, Instytutu Zootechniki – PID Zakładu Doświadczalnego w Kołudzie Wielkiej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz organizatora konkursu, należy przesłać  dwa opakowania produktu z gęsiny w terminie do 30 listopada br. na adres:


Restauracja  Awangarda
Izabela Ciemny
ul.Czackiego 3/5
00-043 Warszawa
Godziny przyjmowania przesyłek: 8.00-16.00.

 
W razie konieczności konsultacji telefonicznej lub e-mailowej, prosimy o kontakt z przedstawicielem organizatora konkursu: Artur Moroz, tel. kom. 600920303 , e-mail: artur@moroz.com.pl

REGULAMIN KONKURSU

 

 

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013, ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach III schematu Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, jak również ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

Województwo Kujawsko-Pomorskie
Jesteś w pełnej wersji serwisu www.czasnagesine.pl. [ Mobilna wersja czasnagesine.pl → ]